O nás

REKLAMNÍ SPOTY, VIDEOKLIPY, SPOLEČENSKÉ AKCE, VÝUKOVÁ VIDEA, SVATBY, 3D ANIMACE

Touha lidí po konzumaci pohyblivých obrázků v době internetu, sociálních sítí, mobilní komunikace přímo vybízí k využití videa jako komunikačního prostředku. Ať již pro oslovení zákazníků, k prezentaci firmy, drobného podnikání nebo neziskových organizací. Videovizitky, videoblogy, dokumentární filmy, reportáže, výuková a prezentační videa se stávají důležitým prostředkem strategie firem i běžným způsobem komunikace mezi jednotlivci. Stranou nezůstávají ani soukromé akce. Profesionálně zpracované svatební video v našem podání je pravým opakem nudné a kýčovité podívané. Využijte našich znalostí a zkušeností a získejte profesionální video, které dovede zaujmout diváka a předat mu atraktivní formou klíčové sdělení. Pojďte s námi objevit svět profesionálního videa.


Martin Kohout / cameraman


Naše mise

Online video dnes zahrnuje nepřeberné množství podob a forem, v nichž není snadné se zorientovat. Naším cílem je najít pro vás tu nejvhodnější a učinit z videa efektivní nástroj vaší marketingové a PR komunikace.

Naše vize

Cítíme, že všechno se dá dělat jinak a lépe. Že existuje 100% nadšení a odhodlání pro to, co vás naplňuje. A tuhle filozofii předáváme vám. Představte si partu lidí, kteří vše dělají srdcem a jejich nadšení je dovedlo až sem. Naším cílem je tuhle energii znásobit a skrze vás jí šířit dál do světa.

Naši klienti

  • Sleduj Nás

  • Naše galerie

  • Najdete nás

    Dominova 5/2468
    158 00 Praha, Česká republika
    Tel.: +420 604 626 975